Alarmy

Jeżeli ważna jest dla Ciebie ochrona Twoich bliskich i mienia, chcesz zawsze spać spokojnie, warto w tym wypadku zainwestować w profesjonalny system alarmowy. Technika zabezpieczeń jest obecnie bardzo zaawansowana, a montowane alarmy, w różny sposób mogą sygnalizować włamania lub niepożądane zachowania.

Domowa centrala alarmowa

Wybór systemu alarmowego

Inwestycja w odpowiedni system zabezpieczeń pozwala na monitorowanie obiektów lub terenów potencjalnie podatnych na włamania. A w przypadku incydentów, umożliwia szybką reakcje i zaalarmowanie właścicieli oraz odpowiednich służb jak np. firmy ochroniarskie, o potencjalnym zagrożeniu. Koszt systemu, patrząc w dłuższej perspektywie czasowej, jest dużo tańszym wydatkiem niż zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników mających za zadanie pilnowanie i ochronę danego obiektu.

Dodatkowo oferta alarmów, którą dla Państwa przygotowaliśmy nie jest przeznaczona wyłącznie dla firm. System alarmowy, pozwala nie tylko na ochronę biur, pomieszczeń firmowych czy magazynów. Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym, zabezpieczając posesje, dom czy mieszkanie. Zakres stosowanych czujników, ich rodzaje i rozpiętość systemu, zależy od metrażu obiektu który ma zostać w alarm uzbrojony. W związku z czym ceny alarmów są odpowiednio dostosowane w zależności, czy chcemy chronić małe mieszkanie czy wielki obiekt przemysłowy.

Alarm sterowany telefonem

Alarmy – indywidualny projekt dostosowany do Twoich potrzeb!

Oferowane przez nas systemy zabezpieczające charakteryzują się wysoką jakością i skutecznością. W zależności od preferencji klienta systemy zabezpieczeń obiektów mogą być wyposażone w czujniki ruchu, dźwiękowe systemy ostrzegania czy powiadomienia sms czy innego rodzaju alarmy. Instalacja systemów bezpieczeństwa może dotyczyć dowolnie wybranych obiektów tj.: domy, mieszkania, biura, sklepy czy magazyny.

Szczegółowa analiza potrzeb klienta pozwoli dobrać optymalne zabezpieczenia i odpowiednie centrale alarmowe.

Czym się zajmujemy?

W naszej ofercie znajduje się:

  • alarmy projektowane indywidualnie dla potrzeb klienta
  • profesjonalny montaż alarmów
  • systemy sygnalizacji włamania i napadu
  • dźwiękowe systemy ostrzegania
  • modernizacja central alarmowych
  • naprawa systemów alarmowych
  • czujniki ruchu dostosowane do rodzaju pomieszczeń
  • powiadomienia sms
  • i wiele innych!

Bezpieczny dom z alarmem

Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo. Bezpieczny dom, bezpieczna firma – pomożemy Ci to zapewnić.