Usługi elektryczne

Zastanawiasz się nad modernizacją instalacji elektrycznej w Twoim mieszkaniu lub potrzebujesz wykonać przyłącza elektryczne w nowym domu, a może po prostu potrzebny Ci dobry elektryk, szukasz fachowca, który sprawnie i bezpiecznie wykona gniazdka, wyłączniki lub oświetlenie?

Dobrze trafiłeś ! Świadczymy bowiem kompleksowe usługi elektryczne. A nasze doświadczenie i posiadane uprawnienia elektryczne warunkują bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się różnego rodzaju elektrycznymi pracami, począwszy od modernizacji już istniejących instalacji, po planowanie i tworzenie zupełnie od podstaw sieci elektrycznych. Robimy jak u siebie, czyli z pełną starannością, dbałością o detale i jak najwyższe bezpieczeństwo instalacji elektrycznej, przy zachowaniu zgodności z najnowszymi standardami.

elektryk - montaż gniazdka

Elektryk z doświadczeniem

Podczas planowania i tworzenia sieci elektrycznych naszymi priorytetami jest bezpieczeństwo i niezawodność. Składowe elementy instalacji dobierane są w taki sposób, aby użytkowanie instalacji było wygodne i bezpieczne. Patrzymy przyszłościowo i staramy się aby wykonana przez nas instalacja elektryczna służyła przez lata, z możliwością dodatkowych podłączeń, bez potrzeby większych modernizacji.

W zakresie naszych usług elektrycznych (instalacje elektryczne oraz elektrotechniczne) znajdują się w szczególności:

  • projektowanie instalacji elektrycznych,
  • montaż urządzeń elektrycznych
  • modernizacja rozdzielni,
  • naprawa sieci,
  • wymiana przestarzałych instalacji,
  • wymiana skrzynek bezpiecznikowych,
  • pomoc w awariach elektrycznych
  • wykonywanie przyłączy domów jednorodzinnych
  • modernizacje oraz serwisowanie istniejących instalacji
  • ..oraz szeroko pojęte kompleksowe usługi elektryczne

instalacja elektryczna

Bezpieczne instalacje elektryczne

Jednak nie tylko podłączenia i serwisowanie instalacji są naszą domeną. Zapewniamy także montaż osprzętu oraz montaż urządzeń elektrycznych. Elektryka w Twoim domu powinna wiązać się nie tylko z komfortem użytkowania, ale także z bezpieczeństwem. W naszej ofercie znajduje się montaż rozdzielni (a także wymiana skrzynek bezpiecznikowych), co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność pracy i możliwość kontrolowania przepływu prądu w poszczególnych pomieszczeniach.

W kwestii bezpieczeństwa nie możemy również zapomnieć jak ważny jest wyłącznik różnicowo – prądowy, gdyż zabezpiecza on przed przepięciami, które mogą wystąpić przy użytkowaniu sprzętów AGD. Elektryka, a także inteligentne instalacje, to coś na czym znamy się najlepiej.

A klientom zapewniamy prawdziwie elektryzujące i konkurencyjne oferty.

Jesteśmy profesjonalistami i posiadamy odpowiednie uprawnienia SEP, pozwalające nam na pracę z sieciami o napięciach do 1kV.